NÁŠ TÍM
skcsendehuplru

separator

 


ZUBNÁ LEKÁRKA

MDDr. Kristína Baginová Palatinusová


mddrNarodila som sa v Trenčíne. Po absolvovaní Strednej zdravotnícej školy v Trenčíne (2004) som odišla študovať na Lekársku fakultu UPJŠ v Košiciach odbor Ošetrovateľstvo, po ukončení (2007) mi bol udelený titul Bakalár. Ďalej som pokračovala v štúdiu, taktiež na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v odbore Zubné lekárstvo, kde mi bol po šiestich rokoch štúdia udelený titul Doktor zubného lekárstva (2014)

Počas štúdia som svoju prax sústredila na klinike stomatológie a Maxilofaciálnej chirurgie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach. Po dlhých rokoch štúdia som sa vrátila domov do Trenčína, kde som začala pracovať v zubnej poliklinike U.S. Center v Trenčíne.

V roku 2015 sa mi naskytla príležitosť osamostatniť sa. Prebrala som súkromnú ambulanciu, ktorú bolo potrebné kompletne zrekonštruovať, zmodernizovať, prístrojovo vybaviť, nastaviť iné pravidlá a v tomto stave funguje dodnes. S modernizovaním samozrejme stále pokračujem, naďalej sa vzdelávam, zbieram skúsenosti.

K mojim externým činnostiam patrí i vzdelávanie študentov na Strednej zdravotníckej škole v Trenčíne kde som vedená ako externý pedagóg Zubného lekárstva pre Zubných asistentov.

ZUBNÝ LEKÁR

MDDr. Vladimír Vojtík

 

zubny lekar1

Narodil som sa v Považskej Bystrici.
 

Po dokončení Gymnázia v Považskej Bystrici som išiel študovať na vysokú školu odbor Zubné  lekárstvo v Olomouci . Po absolvovaní vysokej školy 2019 som rok pracoval v Petramede Čadca, následne som sa presťahoval a dodnes pracujem na skrátený úväzok v Trenčíne a v Ostrave.

 
 

ZUBNÁ LEKÁRKA

MDDr. Lenka Bartošová


IMG 0193 minNarodila som sa v Bánovciach nad Bebravou.

Po absolvovaní Gymnázia v Dubnici nad Váhom som sa rozhodla začať štúdium na vysokej škole - Univerzite Komenského v Bratislave, odbor zubné lekárstvo. Počas šesťročného štúdia som sa zúčastňovala stáží na súkromnej klinike v Bratislave.

Po ukočení štúdia v roku 2021 sa mi naskytla možnosť pracovať a stať sa súčasťou tímu Palatin Dent s.r.o.

ZDRAVOTNÁ SESTRA

Mgr. Mariana Krupová


Mgr. Mariana KrupováNarodila sa v Bojniciach, absolvovala štúdium na Strednej zdravotníckej škole v Martine.

Po ukončení strednej školy študovala na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce v Bratislave, kde jej bol udelený titul Magistra.

Od roku 2007 pôsobila na súkromnej stomatologickej klinike v Trenčíne ako vedúca sestra. Od roku 2016 je súčasťou teamu Palatin Dent s.r.o.

Každoročne sa vzdeláva v odbore a absolvuje odborné školenia, konferencie, semináre.

DENTÁLNA HYGIENIČKA

Bc. Romana Beňová


Bc.Romana BeňováNarodila sa v Topoľčanoch. Študovala na strednej zdravotníckej škole.

Po absolvovaní strednej školy v Topoľčanoch (2014) sa rozhodla externe študovať na Prešovskej univerzite v Prešove kde študovala odbor Dentálna hygiena. Po ukončení štvorročného štúdia(2019) bol udelený titul Bakalár.

Svoje zručnosti, skúsenosti a prax počas štúdia nadobúdala v súkromnej zubnej ambulancii v Topoľčanoch kde bola počas školy aj bola zamestnaná. V roku 2019 sa naskytla možnosť pracovať a byť súčasťou tímu Palatin Dent s.r.o.

Svoje vedomosti každoročne rozširuje na odborných školeniach, konferenciách a seminároch.

Sme samostatné dentálne zariadenie v centre Trenčína. Už od roku 2015 ponúkame komplexnú stomatologickú starostlivosť všetkým skupinám pacientov (deti, dospelí, ťažko ošetriteľní pacienti, zahraniční štátni príslušníci, firemné klientely).

 

Filozofia námi poskytovaných služieb je v každom prípade plne uspokojiť kvalitatívne požiadavky a finančné nároky všetkých našich pacientov. 

 

cenník výkonov

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

 https

 

created by: Marek Sarvas