NÁŠ TÍM
skcsendehuplru

separator


Vážení pacienti


Z dôvodu mimoriadnej epidemiologickej situácie spôsobenej koronavírusom a odporúčania vlády SR prechádza naša zubná ambulancia na núdzový stav až do odvolania.

Ošetrení budú len bolestiví pacienti ( s neznesiteľnými bolesťami, opuchmi).

Žiadame pacientov aby sa dopredu ohlasovali :

telefonicky na tel.č.: 032/6423004
mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
alebo na našej facebookovej stránke: Palatin Dent

...kde dostanete aj podrobnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie

ZUBNÁ LEKÁRKA

MDDr. Kristína Baginová Palatinusová


mddrNarodila som sa v Trenčíne. Po absolvovaní Strednej zdravotnícej školy v Trenčíne (2004) som odišla študovať na Lekársku fakultu UPJŠ v Košiciach odbor Ošetrovateľstvo, po ukončení (2007) mi bol udelený titul Bakalár. Ďalej som pokračovala v štúdiu, taktiež na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v odbore Zubné lekárstvo, kde mi bol po šiestich rokoch štúdia udelený titul Doktor zubného lekárstva (2014)

Počas štúdia som svoju prax sústredila na klinike stomatológie a Maxilofaciálnej chirurgie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach. Po dlhých rokoch štúdia som sa vrátila domov do Trenčína, kde som začala pracovať v zubnej poliklinike U.S. Center v Trenčíne.

V roku 2015 sa mi naskytla príležitosť osamostatniť sa. Prebrala som súkromnú ambulanciu, ktorú bolo potrebné kompletne zrekonštruovať, zmodernizovať, prístrojovo vybaviť, nastaviť iné pravidlá a v tomto stave funguje dodnes. S modernizovaním samozrejme stále pokračujem, naďalej sa vzdelávam, zbieram skúsenosti.

K mojim externým činnostiam patrí i vzdelávanie študentov na Strednej zdravotníckej škole v Trenčíne kde som vedená ako externý pedagóg Zubného lekárstva pre Zubných asistentov.

ZUBNÁ LEKÁRKA

MDDr. Barbora Zubková


mddrNarodila sa v Rožňave. Odbor Zubné lekárstvo študovala na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, ktoré úspešne ukončila v roku 2019.

Svoje znalosti pravidelne dopĺňa na odborných školeniach a seminároch.

ZDRAVOTNÁ SESTRA

Mgr. Mariana Krupová


Mgr. Mariana KrupováNarodila sa v Bojniciach, absolvovala štúdium na Strednej zdravotníckej škole v Martine.

Po ukončení strednej školy študovala na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce v Bratislave, kde jej bol udelený titul Magistra.

Od roku 2007 pôsobila na súkromnej stomatologickej klinike v Trenčíne ako vedúca sestra. Od roku 2016 je súčasťou teamu Palatin Dent s.r.o.

Každoročne sa vzdeláva v odbore a absolvuje odborné školenia, konferencie, semináre.

ZDRAVOTNÁ SESTRA

Kristína Kvasničková


zdravotna sestraNarodila sa v Ilave. Študovala na Strednej zdravotníckej škole v Trenčíne ako praktická sestra. Popri strednej škole pracovala v Domove dôchodcov.

Po absolvovaní strednej školy začala pracovať vo FN TN ako praktická sestra na geriatrickom odd.

V roku 2019 začala byť súčasťou teamu Palatin Dent s.r.o ., kde rozvíja a doplňuje svoje znalosti zo zubného lekárstva.

Do budúcna plánuje absolvovať kurz preventistky.

DENTÁLNA HYGIENIČKA

Bc. Romana Beňová


Bc.Romana BeňováNarodila sa v Topoľčanoch. Študovala na strednej zdravotníckej škole.

Po absolvovaní strednej školy v Topoľčanoch (2014) sa rozhodla externe študovať na Prešovskej univerzite v Prešove kde študovala odbor Dentálna hygiena. Po ukončení štvorročného štúdia(2019) bol udelený titul Bakalár.

Svoje zručnosti, skúsenosti a prax počas štúdia nadobúdala v súkromnej zubnej ambulancii v Topoľčanoch kde bola počas školy aj bola zamestnaná. V roku 2019 sa naskytla možnosť pracovať a byť súčasťou tímu Palatin Dent s.r.o.

Svoje vedomosti každoročne rozširuje na odborných školeniach, konferenciách a seminároch.

Sme samostatné dentálne zariadenie v centre Trenčína. Už od roku 2015 ponúkame komplexnú stomatologickú starostlivosť všetkým skupinám pacientov (deti, dospelí, ťažko ošetriteľní pacienti, zahraniční štátni príslušníci, firemné klientely).

 

Filozofia námi poskytovaných služieb je v každom prípade plne uspokojiť kvalitatívne požiadavky a finančné nároky všetkých našich pacientov. 

 

cenník výkonov

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

 https

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting